لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

آنچه در این مقاله میخوانید...

فوتبال دستی قیمت مناسب در ایرانمشخصات فوتبال دستی مرغوبلیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسبمرکز خرید انواع فوتبال دستیمشخصات فوتبال دستی خوب چیست؟پخش مستقیم انواع فوتبال دستی
فوتبال دستی حرفه ای

فوتبال دستی قیمت مناسب به فوتبال دستی گفته می شود که در برابر هزینه های انجام شده تمام نیاز مشتری را بر طرف سازد. اگر به دنبال خرید یک فوتبال دستی قیمت مناسب در بازار ایران هستید، ابتدا سعی کنید بهترین نمونه های فوتبال دستی قیمت مناسب را بشناسید، سپس از طریق بزرگترین تولید کننده انواع فوتبال دستی حرفه ای و ساده در ایران، بهترین فوتبال دستی قیمت مناسب را با قیمت های ارزانی خریداری نمائید. در این خصوص اطلاعات لازم را برای شما ارائه کرده ایم:

بدیهی است که هر چقدر کیفیت مواد به کار رفته در ساخت فوتبال دستی بالاتر باشد؛ از جمله جنس بدنه، آدمک‌ها، دستگیره‌ها، میله‌های به کار رفته و غیره، باید هزینه بیشتری برای خرید بپردازید. پس بهتر است به دنبال عرضه کننده ای باشید که لیست قیمت مناسبی به همراه مشخصات فوتبال دستی به شما ارائه می‌دهد.

لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

فوتبال دستی قیمت مناسب در ایران

فوتبال دستی قیمت مناسب در ایران فوتبال دستی قیمت مناسب با توجه به قدرت خرید تمامی مشتریان متفاوت می باشد. در برخی از موارد مشتری می تواند بین ۵۰ هزارتومان الی ۱ میلیون تومان هزینه نماید. طرح های متفاوتی در این بازه قیمتی وجود دارد. در برخی از موارد مشتری ها می توانند بیشتر از این میزان خرید کنند که نمونه های قوی تر و جدید تری برای آن ها ارائه می شود. اگر خریدار فوتبال دستی قیمت مناسب هستید، بهتر است میزان هزینه ای که برای خرید فوتبال دستی در نظر گرفته اید را به عرضه کننده اعلام کنید تا بر اساس آن در مدل های موجود بهترین نمونه ها برای شما ارائه شود. در این خصوص قبل از هزینه کردن باید مشخصات فوتبال دستی مرغوب مورد نیاز خود را بشناسید.

همچنین این که شما می‌خواهید از فوتبال دستی در چه فضایی استفاده کنید نیز بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. مثلا فوتبال دستی‌هایی که در منزل استفاده می‌شوند ممکن است طراحی و شرایطی متفاوت با انواع کاربردی در شهربازی‌ها و گیم‌نت‌ها داشته باشند که طبیعتا بر قیمت آنها نیز تاثیرگذار است.

مشخصات فوتبال دستی مرغوب

از مشخصات فوتبال دستی مرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب
 • وزن مناسب
 • تعداد میله های بازی بر اساس تعداد نفرات
 • داشتن گل شمار و توپ کافی
 • رنگ بندی مناسب
 • کیفیت در تولید
 • امکان سفارش خرید و تحویل سریع
 • صفحه بازی زیبا و محکم
 • رنگبندی آدمک ها
 • جنس آدمک ها
 • پایه های قوی
 • جنس زمین بازی
 • و…

تمامی این موارد در تولید فوتبال دستی مرغوب مورد بررسی قرار می گیرد. همین کار باعث می شود هر میزان هزینه برای یک فوتبال دستی خوب، بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. شرکت های تولید کننده نیاز دارند تا مشتریان برای خرید و فروش بهترین نمونه های فوتبال دستی با این موارد آشنایی لازم را داشته باشند.

همیشه برای خرید یک فوتبال دستی باکیفیت، از مشاوره های بزرگترین تولید کننده فوتبال دستی استفاده نمائید.

بهره گیری از مشاوره در خرید فوتبال دستی از شرکت‌ سیناراد اسپورت به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین فوتبال دستی برای خودتان را بیابید درحالی که جنس بسیار مرغوب را با هزینه‌ای مناسب خریداری می‌کنید.

لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب

لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب همیشه با لیست قیمت خرید کنید!

این یک ایده بسیار خوب می باشد. در بازار خرید و فروش هر محصول می توان یک راه خوب را امتحان کرد. می توان از طریق لیست قیمت خرید و فروش فوتبال دستی به قیمت های تولیدی این محصول دسترسی داشت و با توجه به آن مراکز فروش گران فوتبال دستی را در بازار ایران بررسی کرد. از طرفی می توان مشاهده کرد که هر نمونه از فوتبال دستی را می توان از طریق اصلی ترین تولیدی این محصول به صورت جزئی اما به قیمت عمده خریداری کرد. شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش این محصول در بازار ایران پیشنهادات ویژه ای را برای شما به همراه دارد:

[toggle title=”پیشنهاد ویژه آخر هفته های سیناراد اسپورت” state=”open”]با سفارش و خرید انواع فوتبال دستی به صورت جزئی و عمده در بازار ایران تا آخر هفته جاری، از تخفیف مخصوص این هفته ویژه برخوردار شوید.[/toggle]

لیست قیمت به شما این امکان را می‌دهد که طبق بودجه و سلیقه خود، بهترین خرید را از باکیفیت ترین محصولات داشته باشید.

مرکز خرید انواع فوتبال دستی

مرکز خرید انواع فوتبال دستی آیا هنوز این سوال وجود دارد که : از کجا فوتبال دستی بخرم؟ دیگر نگران نباشید.

به سادگی می توانید بهترین فوتبال دستی را به صورت عمده و جزئی از بزرگترین تولیدی فوتبال دستی خرید نمائید. حال که اطلاعات کافی برای خرید یک فوتبال دستی قیمت مناسب دارید، می توانید از طریق بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش فوتبال دستی در بازار ایران، بهترین نمونه های این محصول را در اختیار داشته باشید. شرکت سیناراد اسپورت به عنوان بزرگترین مرکز تولید و خرید و فروش انواع فوتبال دستی در بازار ایران نمونه های بسیار خوبی از این محصولات را برای مشتریان ارائه می نماید. این شرکت آماده ارائه بهترین مشاوره و قیمت های خرید و فروش ارزان این محصول می باشد.

برای دریافت کاتالوگ محصولات و قیمت های روز با ما در تماس باشید.

منبع : لیست قیمت فوتبال دستی قیمت مناسب به همراه مشخصات

این شرکت همچنین مشاوره خرید و لیست قیمت محصولات خود را ارائه می‌دهد.

مشخصات فوتبال دستی خوب چیست؟

مشخصات فوتبال دستی خوب چیست؟

فوتبال دستی‌‌ها در جنس‌های مختلفی عرضه می‌شوند. بیشتر آنها جنس چوبی و یا ام‌دی‌اف دارند. بعضی از آنها ممکن است فلزی و یا ملامینی باشند. نمونه های چوبی و ام‌دی‌اف معمولا جنس بهتری دارند و ارزان‌تر نیز هستند. همچنین به قیمت فوتبال دستی نیز باید توجه کرد. هرچقدر اندازه میز آن بزرگتر باشد بدیهی است که قیمت آن هم بالاتر می‌رود. پس باید با توجه به بودجه خرید خود، یک فوتبال دستی با سایز و جنس مناسب تهیه کنیم. در هنگام خرید فوتبال دستی، مهمترین فاکتوری که باید به آن توجه کرد، لق نزدن بدنه میز فوتبال دستی می‌باشد. میز فوتبال دستی نباید از قسمت بدنه لق باشد چون باعث انحراف توپ از مسیر خود می‌شود و بازی را دچار اختلال می‌کند. پس باید اجزای فوتبال دستی به صورت ماهرانه به یکدیگر متصل شده باشند تا با حرکت میله‌های فوتبال دستی قسمت‌های مختلف بدنه تکان نخورند. جنس زمین بازی فوتبال دستی بهتر است کف ام‌دی‌اف ملامینه و یا نئوپان روکش ملامینه و یا لمینت سرد باشد. در مورد آدمک‌های فوتبال دستی نیز فرم بدن و پای آنها باید مانع اجرای تکنیکهای بازی نگردد به طوری که باید بخشی از پای آدمک نسبت به زمین به حالت موازی قرار گیرد تا توپ مابین دو سطح موازی قرار بگیرد.

مورد دیگری که در مشخصات فوتبال دستی خوب، باید مورد توجه قرار گیرد، نوع میله‌های آن است. میله‌های فلزی فوتبال دستی ممکن است توخالی و یا توپر باشند. این بستگی به شما دارد که سبک بازی در فوتبال دستی را بپسندید و بر اساس آن، مشخصات فوتبال دستی خود را انتخاب کنید. اگر شما بازی سرعتی را ترجیح می‌دهید، میله‌های توخالی فوتبال دستی بیشتر به کار شما می‌آید. اگر بیشتر طالب زدن ضرباتی دقیق اما آهسته هستید، میله‌های توپر برای شما مناسب‌تر است. همچنین از دیگر مشخصات یک فوتبال دستی خوب، جنس با کیفیت دستگیره‌ای است که بر سر این میله‌ها نصب می‌گردد. از آن جایی که در تمام طول بازی، دست به طور دائم با دستگیره‌های فوتبال دستی در تماس است ، باید به کیفیت این دستگیره‌ها توجه کافی داشته باشید که حتما از جنس مرغوب ساخته شده باشند.

پخش مستقیم انواع فوتبال دستی

پخش مستقیم انواع فوتبال دستی

معمولا برای خریداران فوتبال دستی در بازار این سوال مطرح می شود که چگونه بهترین فوتبال دستی را با قیمت مناسب خریداری نمایند. در این خصوص می‌توان انواع این محصول را از مراکز پخش فوتبال دستی خریداری نمود. شرکت سیناراد اسپورت در این زمینه با پخش مستقیم انواع فوتبال دستی با کیفیت، امکان خرید مستقیم این محصول را به قیمت مناسب، برای خریداران فراهم آورده است.

مهندس علی شعبانی

به منظور تماس با مدیر فروش و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید و از طریق شماره های درج شده در صفحه با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

تماس با ما

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مهندس علی شعبانی
mobile icon شماره موبایل: 09120035849
telephone icon شماره ثابت: 02128423890 ( داخلی 1 )
fax icon فکس:
telegram icon کانال تلگرام: sinaradsport@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: sinaradsport1@
whatsapp icon واتس اپ: 09120035849
instagram icon اینستاگرام: sinaradsport
twitter icon توئیتر: sinaradsport
aparat icon آپارات: sinaradsport
email icon پست الکترونیکی: sinaradsport@gmail.com
address icon آدرس کارخانه: کرج – جاده قزلحصار – شماره 107
address icon آدرس دفتر: تهران- کامرانیه جنوبی – کوچه پرستو
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید